aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Balustrady ze szkła - Poznań

Grzegorz Błaszczyk 2019-06-02 0 komentarzy
Balustrady ze szkła - Poznań

Szkło jest materiałem, który bardzo łatwo można obrabiać. W wysokiej temperaturze daje się łatwo formować i można uzyskać z niego różne kształty. Dlatego też znajduje tak szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i w dekoratorstwie. Ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszą się balustrady ze szkła poznańskiej firmy Vital Tech. Mogą służyć jako zabezpieczenie schodów, balkonów czy też jako ogrodzenie posesji lub innego miejsca. Do produkcji takich balustrad wykorzystuje się bardzo wytrzymałe szkło hartowane. Takie szkło ma także tę zaletę, że podczas stłuczenia, nie rozbija się na drobne kawałki. Jest to bezpieczne rozwiązanie i sprawdza się, zwłaszcza gdy w domu są małe dzieci i zwierzęta.

W rekomendowanej firmie można zamówić produkty ze szkła:

  • hartowanego
  • bezbarwnego
  • laminowanego
  • grafitowego
  • brązowego.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wykończenie balustrad, są niewidoczne mocowania w postaci przytwierdzanych do podłogi szyn.

Niezwykle popularnym szkłem, stosowanym zwłaszcza na balustrady zewnętrzne, jest szkło pokryte powłoką hydrofobową bądź też refleksyjną. Powłoka hydrofobowa jest materiałem innowacyjnym, który odpycha wodę i inne płyny, dzięki czemu nie powstają zacieki. Taka powłoka zabezpiecza też szkło przed brudem i różnymi osadami. Warstwa refleksyjna zaś nie tylko odbija światło, ale może być barwiona na różne kolory. Takie barwione szkło prezentuje się niezwykle designersko.

Wybór balustrad szklanych jest idealnym pomysłem nie tylko do domów i mieszkań prywatnych. Bardzo chętnie z tego typu rozwiązań korzystają też różnego rodzaju biura, hotele czy też inne instytucje.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!