aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Najskuteczniejsi adwokaci od spraw karnych

Ewa Laskowska 2019-03-22 0 komentarzy
Wpis

Tylko reprezentujący daną osobę prawnik może zapobiec poważnym kłopotom, jakie mogą wyniknąć z niewłaściwego postępowania służb albo nieprzemyślanego zachowania osoby, którą się zajmują. Może to być na przykład błąd w trakcie składania wyjaśnień, powiedzenie kilku zbytecznych słów – wszystko to może zostać wykorzystane na niekorzyść obywatela. Prawnik uczestniczący od początku w postępowaniu służy swojemu klientowi radą, ale też interweniuje na jego korzyść, doprowadzając na przykład do jego zwolnienia po zatrzymaniu lub do zastosowania środków zapobiegawczych łagodniejszych niż areszt. Potem, już w postępowaniu sądowym, walczy o uniewinnienie lub możliwie najniższy wymiar kary dla swojego klienta.

Warto w sytuacji kłopotów z prawem zadbać o to, by sprawą zajął się adwokat od spraw karnych. Nie każdy prawnik, a nawet nie każdy adwokat się w nich specjalizuje, tymczasem tu liczy się wiedza, ale też praktyka i doświadczenie. Tacy adwokaci tworzą kancelarię dostępną także na stronie obronca24h.com. Mecenas, który dobrze wie, jak pracują policjanci, prokuratorzy i sądy, jest w stanie najbardziej efektywnie pomóc swojemu klientowi. Jego kolega, specjalista od spraw rozwodowych albo gospodarczych, może okazać się mniej skuteczny.

W reakcji na zatrzymanie przez policję adwokat może przystąpić do działania jeszcze na posterunku lub komendzie, zapobiegając np. kontrowersyjnym praktykom, takim jak zastraszanie, uspokajając zatrzymanego i zapewniając mu od razu wsparcie w trakcie składania wyjaśnień.Postara się też, by ewentualny wniosek o areszt nie został przez sąd uwzględniony lub by ten orzekł np. dozór policyjny albo kaucję.

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!