aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Wytrzymałe pigtaile światłowodowe

Piotr Wieczorek 2018-12-28 0 komentarzy
Wpis

Oprócz całych systemów Falesia zajmuje się także dystrybucją elementów wchodzących w skład sieci. Nowoczesne urządzenia, złączki czy przewody światłowodowe, dostępne na stronie falesia.eu to gwarancja najlepszych właściwości, dzięki którym możliwości przesyłowe instalacji staną się naprawdę imponujące.

W branży telekomunikacyjnej obecnie najczęściej wykorzystywanym elementem instalacyjnym są światłowody. Bezkonkurencyjne, względem innych kabli możliwości, pod względem jakości i siły sygnału, powodują, że jest to bezkonkurencyjne rozwiązanie. Pigtaile światłowodowe wykorzystywane są do zakańczania światłowodów. Są to krótkie odcinki zakończone z jednej strony półzłączką (wtyczką, na rynku spotkane są różne standardy) i składają się z jednego włókna. Z tego powodu, niezwykle istotna jest jakość zastosowanych materiałów, która zagwarantuje odpowiednią wytrzymałość.

Każdy z szerokiej gamy pigtaili wchodzących w skład asortymentu sklepu wyposażony został we włókno G.652d lub inne, kompatybilne, o obniżonym "piku wodnym", z minimalnym kątem gięcia na poziomie 30 mm. Zastosowaną powłokę zewnętrzną wykonano z materiału LSZH, który nie wydziela trujących gazów w wypadku pożaru.

Proponowane światłowody to okablowanie klasy SILVER i GOLD. Dzięki temu możecie Państwo liczyć na znakomite cechy transmisyjne i optyczne (jak tłumienność wtrąceniowa rzędu 0,1 dB (GOLD) lub 0,3 - 0,4 dB (SILVER)).

Oprócz pojedynczych kabli dostępne są również całe zestawy składające się z 12 sztuk, idealne dla monterów i serwisantów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!