aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Adwokat rozwody gdynia

Ewa Laskowska 2020-06-14 0 komentarzy
Adwokat rozwody gdynia

Nieczęsto się zdarza, że kiedy wspólne życie stanie się nie do zniesienia, obie strony ochoczo zabiegają o rozwód. Nawet jeśli tak jest, to wiele par ma problem z rozstaniem bez orzekania o winie. Na ogół obie strony oskarżają się o rozpad małżeństwa i chcą przekonać sąd, że to właśnie ta druga strona zawiniła. Jest to bardzo trudne doświadczenie, do którego trudno podejść bez emocji, dlatego wiele osób decyduje się na zatrudnienie biegłego w sprawach rozwodowych prawnika. 

W większości przypadków podczas rozpraw rozstrzygają się także losy opieki nad małoletnimi dziećmi, a także dochodzi do podziału majątku zgromadzonego w czasie trwania małżeństwa. Prawnik zajmujący się tego typu sprawami zaopiekuje się swoim klientem od początku do końca i będzie się starał, aby został potraktowany uczciwie i nie doznał żadnej szkody. To, co najważniejsze, to przede wszystkim zaufanie, którym powinien cieszyć się każdy prowadzący sprawę adwokat. W Gdyni rozwody są jedną ze specjalności kancelarii Tomasz-janik.pl, która ma młody zespół, ale bardzo energiczny i zaangażowany w pomoc klientom. Prowadzący kancelarię adwokat to osoba doskonale rozumiejąca wagę każdej sprawy i podchodząca do klienta z należytym szacunkiem i empatią, dlatego klient może poczuć, że adwokat jest po jego stronie i będzie pilnował jego interesów.

Na co klient może liczyć, zgłaszając się do kancelarii? Przede wszystkim adwokat przeprowadzi z nim długą rozmowę i wyjaśni, jak wygląda sprawa. Ponadto: 

  • przygotuje pozew,
  • powie, jakie dokumenty należy zgromadzić,
  • będzie reprezentował klienta przed sądem podczas rozprawy,
  • pomoże opanować emocje,
  • przygotuje go do rozprawy i podpowie, o co sąd może pytać, 
  • oceni, na jaką część majątku klient może liczyć, Kto najpewniej dostanie opiekę nad dziećmi i jaka może być wysokość alimentów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!