aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Dlaczego warto dodawać wysłodki do paszy?

Ida Olszewska 2020-02-17 0 komentarzy
Dlaczego warto dodawać wysłodki do paszy?

Zwierzęta hodowlane powinny być karmione paszą, która zawiera odpowiednią ilość składników odżywczych. W celu zbilansowania codziennej diety zaleca się również stosowanie naturalnych dodatków bogatych w mikroelementy i witaminy.

Przedsiębiorstwo Agrovet oferuje wysłodki melasowane i niemelasowane, które są znakomitym dodatkiem  do pasz dla koni, bydła, a także innych przeżuwaczy. Oferowane suplementy to w pełni naturalne produkty powstające podczas procesu wytwarzania cukru z buraków cukrowych. Zawierają one  m.in. węglowodany strukturalne,  w skład których wchodzi m.in. celuloza, lignina, pektyny, a także związki azotowe. Oferowane pasze są również bogate w potas oraz wapń i zawierają śladowe ilości fosforu. Taka mieszanka mikroelementów sprawia, że wytłoczyny buraczane są cennym źródłem energii dla zwierząt. Zawarte w paszy węglowodany korzystanie wpływają na procesy trawienne, dostarczając do organizmu odpowiednią ilość cukrów.  Oferowany produkt pozytywnie wpływa na dobrostan zwierząt oraz poprawia mleczność krów. 

Aplikując wysłodki do paszy otrzymuje się produkt nie tylko zdrowy, ale również smaczny. Wytłoczyny buraczane mają bowiem charakterystyczny słodkawy smak, chętnie są zatem przeżuwane przez zwierzęta hodowlane. Należy oczywiście pamiętać, aby ten dodatek był stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. Tylko wtedy może uzyskać zadowalające efekty w postaci naturalnego wzrostu zwierząt oraz poprawy mleczności krów.

Przedsiębiorstwo oferuje produkty w różnych opakowaniach oraz zapewnia szybką dostawę.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!