aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Dobry notariusz w Poznaniu - Marta Szafrańska

Zofia Andrzejewska 2019-05-09 0 komentarzy
Dobry notariusz w Poznaniu - Marta Szafrańska

Oczekiwania klientów można podzielić na różne kategorie. Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska zauważa, że rozpatrywane są między innymi:

  • ceny usług (poza zapewnieniem korzystnego cennika ważne jest też zachowanie przejrzystości i informowanie, ile kosztują wybrane prace, już w czasie pierwszego kontaktu),
  • terminy realizacji zleceń (niektórzy klienci potrzebują szybkiego sporządzenia danej dokumentacji),
  • atmosfera współpracy i jakość kontaktu z klientami.

Profesjonalny notariusz w Poznaniu zachowa dyskrecję. Obowiązuje go tajemnica i nie może zdradzać szczegółów spraw, które powierza mu klient. Jak widać, zaufanie odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Być może dlatego osoby zgłaszające się do notariusza tak dużą uwagę zwracają na atmosferę, jaka panuje w biurze. Tak naprawdę można ocenić ją już w pierwszej chwili kontaktu.

Kancelaria notarialna powinna także wszechstronnie podchodzić do pełnionych przez siebie zadań. Wśród usług oferowane jest między innymi sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia i innych czynności związanych ze spadkami, przechowywanie pieniędzy, dokumentów oraz papierów wartościowych. Szczegóły współpracy zawsze ustala się indywidualnie. Kancelaria wykazuje się doskonałą znajomością aktualnie obowiązujących przepisów i potrafi wyjaśniać je swoim klientom przejrzystym językiem. Z pomocy notariusza korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy. Każdy może mieć nieco inne wymagania i inne potrzeby wyjaśniania kwestii prawnych.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!