aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

E-learning dla firm - świetne rozwiązanie

Ernest Wasilewski 2023-05-21 0 komentarzy
E-learning dla firm - świetne rozwiązanie

Cieszący się coraz większą popularnością internetowy sposób uczenia się to świetne rozwiązanie także dla przedsiębiorstw. E-learning dla firmoznacza te same korzyści co dla użytkowników prywatnych, na przykład studentów czy osób uczących się języka obcego - mniejsze koszty, choćby oszczędności na dojazdach. Jednak na zbudowaniu własnej platformy szkoleniowej każda firma może zyskać znacznie więcej. Rzecz jasna, dotyczy to przede wszystkim tych przedsiębiorstw, w których zachodzi potrzeba przeprowadzania szkoleń wewnętrznych, przekazywania wiedzy, jakiej nie można pozyskać na szkoleniach zewnętrznych, na jakich wysyła się pracowników, bo na przykład dotyczy ona tylko firmy. Chodzi tu choćby o onboarding, czyli wdrożenie nowego pracownika, przeprowadzanie szkoleń dotyczących stosowania nowych narzędzi i technologii czy pojawienia się w ofercie nowych produktów czy usług.

Posiadanie takiej platformy, dostarczonej przez Wecreo i pozwalającej na opracowanie indywidualnej ścieżki kształcenia dla każdej osoby czy każdego zespołu, wiele ułatwia. Szkolenie pojedynczego pracownika byłoby uciążliwe, tak samo jak konieczność zebrania wielu osób w sali. Kursy poprzez platformę pracownicy mogą realizować na przykład w dogodnym dla siebie czasie, zwłaszcza gdy mają na to określony termin - mogą zajmować się tym przykładowo kiedy akurat mają mniej obowiązków bieżących, co znacząco ułatwia pracę, pomaga unikać przestojów i jest zwyczajnie dogodne.

Poza tym platformy dostarczane przez firmę mogą mieć wiele różnych elementów, jak choćby te motywujące do przechodzenia kolejnych poziomów, do faktycznego przyswajania wiedzy - można na przykład postawić na elementy, które ją sprawdzają, na koniec albo po zakończeniu jakiegoś etapu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!