aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Jaka firma organizuje kurs BHP w Jarocinie?

Małgorzata Krajewska 2022-09-20 0 komentarzy
Jaka firma organizuje kurs BHP w Jarocinie?

Zorganizowanie kursu BHP w miejscu pracy to gwarancja dla pracodawcy, że jego pracownicy zyskają wiedzę i umiejętności bądź też przypomnienie, jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia. Prowadzący, widząc wykorzystywane na co dzień maszyny i technologie, może również nakierować tematykę wykładu na konkretne sytuacje, które mogą zdarzyć się podczas ich obsługi. To duża zaleta, zwłaszcza w przedsiębiorstwach, których podstawą działalności jest rozbudowana, wielostanowiskowa produkcja. 

Organizator po zakończeniu prelekcji powinien wręczyć uczestnikom imienne certyfikaty będące dowodem na udział w szkoleniu. Dokumenty te w formie poświadczonych za zgodność z oryginałem kopii zwyczajowo stanowią część akt osobowych pracowników oraz są udostępniane podczas kontroli inspekcji pracy. Ich brak może skutkować nałożeniem na przedsiębiorcę kary administracyjnej lub finansowej. 

Poszukując osoby, która legitymuje się odpowiednimi kompetencjami i jest w stanie przeprowadzić kurs BHP w formie wyjazdowej, warto zacząć przegląd ofert, uwzględniając przede wszystkim lokalnych realizatorów. Dzięki temu uniknie się ryzyka, że dojeżdżający z daleka wykładowca nie zdąży dojechać na czas lub też odwoła przyjazd w ostatniej chwili z powodu problemów z transportem. 

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy to domena Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Tarant Sławomir, działającego głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Doświadczona i kompetentna kadra przeprowadza stacjonarne i organizowane w formie delegacji kursy BHP w Jarocinie, Środzie Wielkopolskiej, Poznaniu, Śremie, jest w stanie też dojechać do klienta mającego siedzibę w strefach podmiejskich oraz w niewielkich miejscowościach. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!