aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Kiedy korzystać z biura projektowego?

Izabela Baran 2019-05-19 0 komentarzy
Kiedy korzystać z biura projektowego?

Z biura projektowego klienci korzystają najczęściej gdy budują dom lub przeprowadzają remont, który wymaga zmian konstrukcyjnych budynku. Z usług architekta warto także skorzystać w przypadku nowej aranżacji pomieszczeń. Projektant wnętrz podpowie, jak ustawić poszczególne meble, gdzie zamontować kontakty lub jaki rodzaj podłogi wybrać.

Podstawową gałęzią działalnością pracowni AMK²  Moniki Kantor-Kiliś jest projektowanie architektoniczne obiektów oraz związane z tym całościowe przygotowanie dokumentacji projektowej dla każdego rodzaju inwestycji budowlanej.

Architekt przygotowuje kompleksowe projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz biurowych i usługowych.  Biuro projektowe w Cieszynie specjalizuje się w projektach indywidualnych, ale podejmuje się również adaptacji projektów typowych.

Zakres usług świadczonych przez firmę obejmuje również pomoc przy wypełnianiu wniosków związanych z planowaną inwestycją, a w razie konieczności uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy, uzgodnienia i zatwierdzenia projektów.  Dzięki temu inwestor nie musi martwić się o wiele spraw, w tym o kontakty z odpowiednimi urzędnikami, a cały proces inwestycyjny jest dla niego przyjemnością.

Pracownię wyróżnia pełen profesjonalizm oraz partnerskie podejście do klienta, który może liczyć nie tylko na serdeczny uśmiech projektantki, ale również rzeczową pomoc. Obszar działalności firmy  obejmuje całe woj. śląskie.

Biuro projektowe świadczy też usługi związane z projektowaniem wnętrz oraz prowadzi lekcje rysunku odręcznego i podstaw kompozycji.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!