aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Kompozyt WPC - gdzie się sprawdza?

Cezary Włodarczyk 2022-01-25 0 komentarzy
Kompozyt WPC - gdzie się sprawdza?

Deski z kompozytu są uznawane za kompromis między tworzywami sztucznymi a drewnem. Odznaczają się komorową budową. Są więc puste w środku, a co za tym idzie – bardzo lekkie. Kwestia ta przekłada się na bezproblemowy transport i sprawny montaż. Opisywane produkty wykazują odporność na odkształcenia i są sprężyste oraz ognioodporne. Największą popularnością cieszą się modele bordowe, oliwkowe, beżowe, szare oraz brązowe. To uniwersalne wyroby, które można czyścić mopem lub myjką wysokociśnieniową. Na próżno szukać w nich drzazg lub wystających gwoździ, dzięki czemu są bezpieczne w użytkowaniu i nie stwarzają ryzyka skaleczenia wśród osób chodzących boso.  

W przeciwieństwie do drewna kompozyt WPCnie chłonie wody, dlatego znajduje zastosowanie w niezadaszonych przestrzeniach. Deszcz, śnieg lub grad nie przyczyniają się do powstawania szkód w jego strukturze, dlatego jest wykorzystywany przez lata. Zapewnia estetyczny wygląd tarasu, ponieważ nie wybrzusza się ani nie odkształca. Producent, jakim jest TDM Tarasy, zadbał też o antypoślizgową powierzchnię, minimalizującą ryzyko upadku. To znana firma, współpracująca z mieszkańcami jednorodzinnych domów i właścicielami działek, która zapewnia darmową wycenę. Tarasy, jakie oferuje, są znacznie tańsze w porównaniu do ich drewnianych odpowiedników.

Na ofertę przedsiębiorstwa składa się między innymi deska UltraShield ,wytłaczana w wysokich temperaturach. To solidny i niezawodny wyrób, na którym z biegiem czasu nie pojawiają się porosty. Do układania tego typu desek nie jest konieczne posiadanie wkrętarek ani innych narzędzi. Wystarczy bowiem zaczepić je o klipsy dołączane do zestawu, by móc cieszyć się pięknym i bezpiecznym tarasem każdego dnia.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!