aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Serwis urządzeń CNC – sprawdzona firma

Izabela Baran 2022-09-27 0 komentarzy
Serwis urządzeń CNC – sprawdzona firma

Nieodpowiednie użytkowanie maszyn przemysłowych, rzadka konserwacja czy zbyt intensywna eksploatacja może doprowadzić do awarii nawet najnowocześniejszego, przeznaczonego do ciężkiej pracy urządzenia. W takiej sytuacji niezwłocznie trzeba skorzystać z pomocy serwisu. Jaka firma będzie najlepsza?

Profesjonalnyserwis CNC powinien dysponować rozbudowanym zespołem specjalistów, którzy mają stosowne certyfikaty potwierdzające ich umiejętności oraz są przygotowani do naprawy maszyn różnych producentów. Aby wszystkie prace przebiegły szybko, warto wybrać firmę, która ma dostęp do rozmaitych części zamiennych i nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Nie każdy zakład posiada rozbudowaną flotę pojazdów, które są w stanie przetransportować urządzenie do serwisu, więc dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z usługi dojazdu do klienta.

Firma TRAK oferuje naprawę różnego typu maszyn przemysłowych, takich jak tokarki, frezarki, gilotyny hydrauliczne, zwijarki do produkcji sprężyn, sprężarki śrubowe, myjki natryskowe, napędy pomp, giętarki, wtryskarki do tworzyw sztucznych. Należy podkreślić, że poza serwisem sprzętu, pracownicy mogą zająć się jego modernizacją, dokonać przeglądu czy konserwacji maszyny. Naprawy obejmują elektronikę sterującą, napędy, układ zasilania i sterowania. Po zakończeniu pracy fachowcy przetestują urządzenie i na życzenie klienta mogą je również skalibrować. Podmiot udziela gwarancji na wykonane usługi (maksymalnie 24 miesiące).

Warto wybrać sprawdzony, terminowy serwis CNC. Firma jest elastyczna, podchodzi indywidualnie do każdego zleceniodawcy i oferuje darmową wycenę napraw. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!