aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Stalgar - garaż blaszak 3x5m

Ida Olszewska 2020-02-14 0 komentarzy
Stalgar - garaż blaszak 3x5m

Jeśli chodzi o garaż, polarne są konstrukcje murowane. Jednak realizacja takiej inwestycji wiąże się z dużymi kosztami i jest czasochłonne. Dlatego dobrą alternatywą są garaże blaszane. Firma Stalgar poleca garaż blaszak 3x5 m. Jest to konstrukcja, m.in. atrakcyjna cenowo, estetyczna, solidnie wykonana i wytrzymała. W ofercie firmy są, np. garaże blaszane:

  • z blachy powlekanej,
  • z blachy białej,
  • z blachy ocynkowanej,
  • z blach powlekanych – kolorowych
  • drewnopodobne.

Można zdecydować się na garaż pojedynczy bądź podwójny, a także z dachem płaskim bądź spadzistym. Typowy blaszak może być, np. z blachy powlekanej z bramą uchylną. Niektóre produkty standardowe są do nabycia od ręki. Można je zamawiać online.

Warto śledzić ofertę producenta. Bardzo często bowiem na wybrane modele garaży są wprowadzane atrakcyjne promocje. Można wówczas nabyć produkt najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Firma dowozi garaże pod wskazany adres i montuje produkty w aż 12 regionach w kraju, to, m.in. województwo małopolskie, wielkopolskie czy kujawsko-pomorskie. Montaż jest gratis. Warto odwiedzić stronę internetową firmy. Można tam sprawdzić, że na terenie niektórych województw dowóz jest gratisowy. To województwo śląskie, małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie.

Bardzo ładnie prezentuje się konstrukcja 3x5 m z blachy imitującej drewno złoty dąb. Na blasze są nawet widoczne sęki i słoje. Garaż wygląda, jakby był z naturalnego drewna. Blachy są odpowiednio zabezpieczone przed korozją. Dwuspadowy dach wsparty jest na okratowanej konstrukcji metalowej. Można wybrać kierunek spadu dachu. Prezentowany model wyposażony jest w bramę uchylną do góry. Garaż idealnie komponuje się z posesją, gdzie jest dużo zieleni. Doskonale wtapia się w otoczenie.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!