aioliinspiredbymini.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Zielone dachy

Borys Górski 2021-08-27 0 komentarzy
Zielone dachy

Nowoczesne dachy to jedna z usług proponowanych przez firmę BUILDTECH z siedzibą w Bielsku - Białej. Warto jednak od razu podkreślić, że zasięg działania przedsiębiorstwa nie ogranicza się jedynie do województwa śląskiego, bowiem marka współpracuje z klientami pochodzącymi także z wielu innych regionów Polski. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie, dlatego właściciele budynków mogą liczyć na fachowe doradztwo i dobór odpowiednich materiałów.

Zalety związane z zielonymi odwróconymi dachami

Obecnie coraz większa liczba inwestorów stawia na ekologiczne rozwiązania, w tym również dachy zielone, które mają pozytywny wpływ na środowisko (poprzez oczyszczanie powietrza i produkcję tlenu). Oczywiście to nie jedyne korzyści dla posiadaczy tego rodzaju technologii. Wśród innych, równie istotnych zalet, można wymienić m.in.:

  • niwelowanie hałasu z zewnątrz, dzięki sporej ilości warstw izolacyjnych,
  • zyskanie dodatkowego miejsca wypoczynku ze znajomymi i rodziną,
  • ograniczanie strat ciepła w okresie grzewczym, co z kolei przekłada się na oszczędności finansowe,
  • zapewnienie chłodu w okresie letnim.

Na firmowej stronie można zapoznać się z przykładowymi zdjęciami zrealizowanych projektów oraz szczegółowym opisem wszystkich etapów powstawania zielonego dachu. Jeśli chodzi o ostateczny koszt tego typu rozwiązania, to wszystko jest zależne od rodzaju posiadanego dachu, cen i jakości zastosowanych materiałów oraz wyboru dodatkowych rozwiązań technologicznych i ekologicznych. Doradcy chętnie wyjaśnią wszelkie wątpliwe kwestie.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!